Saate Özel Kordon Üretimi

SAAT

yedekparca

Saate Özel Kordon Üretimi

Saatinizin orjinal deri kordonunu bulamıyorsanız, bulduklarınız pahalı geliyorsa, saatinizin fabrikasyon olarak üretilen orjinal kordonuna bire bir sadık kalınarak emsali kordonunu üretiyoruz. 
Kendi atölyelerimizde tecrübeli ustalar tarafından üretilen bu kordonlar, kalite ve sağlamlık olarak orjinalinden hiç bir farkı olmamaktadır.

Saatinize uygun kordonun imalatı için öncelikle hem saatin hemde eski kordonun fotoğraflarını tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Gerek kordon bağlantı aparatlarının sağlamlığı gerekse gerekli diğer parçaların sağlamlığı kontrol edilerek yapılacak işçilik net olarak belirlenmelidir.

Diesel, Fossil, Momentus, Quantum, Romanson, Cat, Diamond Rene, Polo, Nautica, Sebago, Slazenger, Seiko, TW Steel, Pierre Cardin, 
Jack Pierre, Gucci, Guess, İnvicta, Tissot, Cıtızen ve benzer onlarca markanın orjinal kordonuna %100 uyumlu yeni kordonlar sizler için hazırlanmaktadır.

Direk iletişim ve fotoğraf gönderimi için site üzerinde bulunan whatsap linki kullanarak süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.